#FINOALLAFINE

Pytanie konkursowe nr 3!

Zagadka dotycząca drugiego pytania także nie sprawiła Wam większych problemów. Zadanie polegało na podaniu przeciwnika (klubu piłkarskiego) z jakim mierzyła się drużyna widoczna na zdjęciu oraz napisać datę rozegrania tego spotkania.
Odpowiedź: Liverpool FC 29.05.1985. Był to wygrany finałowy mecz o Puchar Europy – odpowiednik Ligi Mistrzów w Brukseli. Niestety bardziej kojarzony ze względu na tragedię jaka miała miejsce na trybunach.

Kolejne pytanie konkursowe poniżej!

Jak się nazywał mężczyzna na zdjęciu? Proszę podać imię oraz nazwisko tej osoby.

Pamiętajcie, że liczy się pierwsza poprawna odpowiedź, a także czas w jakiej nam ją prześlecie na maila konkursy@juvepoland.com.

Pamiętajcie również, że cały czas trwa również drugi Konkurs:
Minął już ponad miesiąc od ostatniego spotkania Juventusu i wszyscy niewątpliwie tęsknimy za meczami Bianconerich i w ogóle za piłką nożną☹ Pokażcie więc innym kibicom Starej Damy, jak Wy radzicie sobie z tą sytuacją, jak wypełniacie nudę związaną z brakiem futbolu, co robicie, by poradzić sobie z tęsknotą za piłką! ⚽ Prześlijcie nam zdjęcie, film, wiadomość lub cokolwiek innego na nasz adres: 📧 konkursy@juvepoland.com a my najbardziej kreatywny pomysł nagrodzimy ebookiem książki “W krainie piłkarskich bogów. O Polakach w Serie A”. Ten konkurs trwał będzie cały tydzień, już teraz możecie wysyłać swoje pomysły a ogłoszenie wyników nastąpi 24 kwietnia na naszej stronie internetowej i facebooku.
Powodzenia!

Dodaj komentarz

Zaloguj się żeby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Najnowsze aktualności

Artykuł: Umarł król, niech żyje król.

Matuidi na testach

Toni: Pirlo podobny do Guardioli

Repubblica: Uwolnić się od kontraktów

Kto przejmie U23?

Real szuka wzmocnień w Juve?

Nowy trener i nowe mercato

de Ligt przejdzie operację

Frustracja Ronaldo weźmie górę?

37 Campioni D'Italia