#FINOALLAFINE

Konkursy ze zdjęciami z autografem Oli Sikory

Jak informowaliśmy Was kilka dni temu nadszedł czas pożegnania zawodniczki Reprezentacji Polski Oli Sikory z zespołem Juventusu. Niezwykle sympatyczna obrończyni, z którą mieliśmy okazję poznać się podczas premiery filmu o Gaetano Scirei, będzie kontynuować swoją karierę w Norwegii.

Przygotowaliśmy dla Was konkursy, w których zdobyć możecie pamiątkę z pobytu pierwszej Polki w Juventusie – zdjęcia z autografem Oli.

Co trzeba zrobić aby je zdobyć?

KONKURS 1

Przez pięć kolejnych dni począwszy od dziś na naszej stronie internetowej publikować będziemy posty z zagadkami dotyczącymi Juventusu. Pytanie będą zróżnicowane, między innymi związane z sekcją Juventus Women. Odpowiedzi na pytania będziecie mogli przesyłać na adres konkursy@juvepoland.com, aż do pojawienia się kolejnej zagadki.
Każdego dnia pojawiać się będzie jedno pytanie konkursowe. Autora najszybszej poprawnej odpowiedzi przesłanej na nasz adres konkursy@juvepoland.com nagrodzimy zdjęciem.
Pamiętajcie, że liczyć się będzie tylko najszybsza odpowiedź przesłana mailem, odpowiedzi w komentarzach na stronie i facebooku nie będą brane pod uwagę. Bądźcie czujni, pierwsza zagadka już dziś!

KONKURS 2

Aleksandra Sikora przeniosła się do Juventus Women po pobycie w Brescii i reprezentowała biało-czarne barwy od 2018 roku. Z pewnością przyczyniła się do popularyzacji kobiecej piłki nożnej także w Polsce pośród kibiców Bianconerich. Czekamy na Wasze historie, wspomnienia, przemyślenia o tym jak Ola sprawiła że zafascynowała Was kobieca strona futbolu. Te najbardziej kreatywne przesłane na konkursy@juvepoland.com nagrodzimy zdjęciem z autografem.

REGULAMIN KONKURSÓW:

1. Organizatorem konkursu jest JuvePoland.com
2. Konkurs 1 rozpoczyna się wraz z ogłoszeniem pytań konkursowych na stronie internetowej JuvePoland.com oraz kończy się wraz z udzieleniem pierwszej poprawnej odpowiedzi przesłanej na skrzynkę konkursy@juvepoland.com. Konkurs 2 trwa od momentu ogłoszenia go w powyższym poście, swoje zgłoszenia można nadsyłać do 05.07 na adres konkursy@juvepoland.com. Ogłoszenie wyników nastąpi 07.07.2020.
3. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy portalu JuvePoland.com lub użytkownicy fanpage JuvePoland.com na facebooku.
4. Zasady konkursu: Aby wziąć udział w konkursie należy udzielić odpowiedzi na pytania konkursowe oraz przesłać je na adres konkursy@juvepoland.com. Pierwsza osoba która udzieli poprawnej odpowiedzi na każde z kolejnych pięciu pytań konkursowych, wygra jedną nagrodę. Dodatkowa nagroda, będzie przydzielana przez administratorów JuvePoland.com dla osoby, która udzieli najbardziej kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe z konkursu numer 2, również w formie mailowej na adres konkursy@juvepoland.com.
5. Nagrodami w konkursach są zdjęcia z autografem Aleksandry Sikory. Nagrody zostaną dostarczone do paczkomatu. Nagród nie można wymienić na równowartość pieniężną oraz przekazać osobom trzecim.
6. Reklamacje będą rozstrzygane przez administratorów portalu JuvePoland.com. Można je przesyłać na adres konkursy@juvepoland.com
7. Wszelkie wątpliwości, kwestie sporne, niejasności, będą wyjaśniane przez administrację JuvePoland za pomocą poczty elektronicznej.

Dodaj komentarz

Zaloguj się żeby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Najnowsze aktualności

Sarri jednak nie taki zły?

Z Rabiota będą jeszcze ludzie

Wyniki konkursu cz. II.

Sarri: Zachować koncentrację

Przed meczem Milan – Juventus

Arthur weźmie swoich ludzi do Turynu

Przyspieszenie prawej obrony

Mandzukić do wzięcia

Złe i dobre wieści kadrowe

37 Campioni D'Italia