Dokładnie 21 kwietnia 1999…

Dokładnie 21 kwietnia 1999 roku pod wodzą Carlo Ancelottiego Juventus podejmował na Delle Alpi Manchester United, w półfinale Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu padł remis 1-1 po bramkach Conte i Giggsa (odpowiednio w 25 i 90 minucie).
Rewanż rozpoczął się od mocnego uderzenia starej Damy. Już po 11 minutach było 2-0 po bramkach Inzaghiego. Niestety jeszcze przed przerwą Machester wyrównał (bramki Keane’a i Yorke), a na 6 minut przed końcem Bianconerich dobił Cole. Tym samym Juventus nie awansował po raz czwarty do finału Ligi Mistrzów.
Na srogi rewanż, kibice i piłkarze czekali aż do teraz, ponieważ już w środę 19 lutego na Old Trafford Manchester podejmie Juventus. Tym razem pod wodzą Marcello Lippiego.
Piłkarzami, którzy grali przeciwko Manchesterowi w ostatnim meczu i teraz będą mieli okazję do rewanżu są:
Birindelli, Ferrara, Iuliano, Montero, Pessotto, Conte, Davids i Tacchinardi.
Transmisja na żywo przeprowadzi telewizja Polsat.