Juventus w żenująco niskiej…

Juventus w żenująco niskiej formie przegrał u siebie z Manchesterem United 3-0! Tego się nikt nie spodziewał, nawet fani Manchesteru. Sir Alex Ferguson nie wystawił wcale takiego silnego składu. Lippi za to wyciągnął na murawę najsilniejszy skład jakim dysponował. Niestety tak zwany “pierwszy garnitur” zawiódł na całej linii.
W pierwszej połowie brakło trochę szczęścia. Di Vaio trafił w słupek, a Trezeguet w poprzeczkę. Za to szczęście dopisało gościom. Po dwóch bramkach Giggsa zrobiło się 2-0. Potem jeszcze Juve miał kilka okazji, jednak popełniane błędy na całym boisku nie zwiastowały dobrego rezultatu.
W drugiej połowie było jeszcze gorzej. Manchester kontrolował w pełni przebieg spotkania, a wszelkie złudzenia o korzystnym rezultacie odebrał Bianconerim Van Nisterrooy, który po błędzie Tudora podwyższył wynik meczu na 3-0.
Tym samym Anglicy zapewnili sobie awans do kolejnej rundy, a Juventus jeszcze będzie musiał się namęczyć, żeby uplasować się na drugim, premiowanym awansem, miejscu.