Marcello Lippi ocenił postawę…

Marcello Lippi ocenił postawę zawodników Starej Damy w dzisiejszym meczu na San Siro jako przykrą porażkę, ale twierdzi że Juve nadal jest w dobrej dyspozycji. “Milan zaskoczył nas większa determinacją,” tak skomentował początkowe minuty meczu trener Juve. “Po przerwie zagraliśmy zdecydowanie lepiej i stworzyliśmy dwie – trzy bramkowe okazje. To nie jest wstyd przegrać tu na San Siro 2-1.” To jest pierwsza porażka piłkarzy Juve na San Siro w ciągu ostatnich trzech lat, ale Marcello Lippi utrzymuje, że szanse Bianconerich na scudetto nie zmieniły się. “Ten wynik nie zachwiał naszą pozycją. Przez tą porażkę możemy stać się tylko silniejsi, między pierwszą trójką jest teraz tylko 5 punktów różnicy,” dodał Lippi.
Bez względu na końcowy wynik meczu Interu w Udine, Juventus nadal będzie liderem. Ufam moim zawodnikom i wierzę w końcowy sukces.
Alessandro Del Piero pojawił się na boisku po kontuzji uda, której doznał 2 lutego, również David Trezeguet wszedł na boisko z ławki rezerwowych, ponieważ odczuwał skutki urazu kolana.
Mieliśmy lepszą drugą połowę meczą, ale Dida dzięki wspaniałym interwencjom uratował wynik meczu dla Milanu. Teraz walka o mistrzostwo będzie jeszcze bardziej ciekawa, ale Juve jest przygotowany na taką walkę.