Kolejne mecze w ramach…

Kolejne mecze w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy zakończone. Wzięło w nich udział pięciu piłkarzy Juventusu.
W Grupie 1 Francja zmierzyła się z Izraelem. Ze względów bezpieczeństwa gospodarz spotkania, Izrael, zmuszony był przenieść mecz na grunt neutralny (Palermo, Włochy). Mecz zakończył się zwycięstwem Tricolore 2-1, choć zanosiło się na niespodziankę ponieważ już w pierwszej minucie prowadzenie objęli gospodarze. Francuzi jednak dzięki bramkom Trezegueta i Zidane’a wyszli na prowadzenie i już go nie oddali. Tym razem Thuram rozegrał całe spotkanie, Trezeguet zszedł w 70 minucie zmieniony przez Cisse.
W Grupie 3 Czesi pewnie wygrali z Austrią 4-0 a wynik spotkania otworzył piękną bramką Pavel Nedved. Jak widać pogłoski o jego kontuzji okazały się przesadzone. Na wszelki wypadek na 15 minut przed końcem zmienił go Vachousek.
W tej samej grupie Mołdawia podejmowała Holandię i przez dłuższy okres utrzymywał się wynik 1-0 dla gospodarzy. Holendrzy jednak zdołali wyrównać, a w końcówce przeważyć szalę na swoją korzyść. Mecz zakończył się wynikiem 2-1. Davids rozegrał całe spotkanie.
W Grupie 8 Chorwacja spokojnie pokonała Andorę. Igor Tudor rozegrał całe spotkanie i zarobił żółtą kartkę.