Juventus wygrał z Brescią…

Juventus wygrał z Brescią 2-0. Znów wielką klasę pokazał Pavel Nedved, który popisał się fenomenalnym trafieniem otwierającym wynik. A mogło zacząć się zupełnie odwrotnie bo już w 3 minucie sędzia wskazał “jedenastkę” za faul Ferrary w polu karnym. Na szczęście Juventus ma w swoim składzie Buffona, który wspaniale sparował strzał Roberto Baggio.
Jeszcze przed przerwą na listę strzelców wpisał się David Trezeguet, a asystę zaliczył Mauro Camoranesi.
W drugiej połowie Stara Dama kontrolowała brzebieg meczu i spokojnie dowiozła zwycięstwo do końca.

Juventus – Brescia 2:0
5′ Nedved, 45′ Trezeguet

Juventus (4-3-1-2): Buffon – Thuram, Ferrara, Montero, Zambrotta – Camoranesi (46′ Tudor), Appiah, Davids (72′ Birindelli) – Nedved (82′ Maresca) – Miccoli, Trezeguet.
Brescia (4-4-2): Saja – Petruzzi, Mareco (77′ Stankevicius), Dainelli, Martinez – Filippini (52′ Brighi), Matuzalem, Di Biagio, Bachini (82′ Maniero) – Baggio, Caracciolo.