Alessandro Del Piero wziął…

Alessandro Del Piero wziął udział w rozegranym dzisiaj spotkaniu towarzyskim i tym samym podgrzał atmosferę wokół meczu z Milanem. Kapitan Juventusu nie grał od 20 września, kiedy to w meczu z Romą doznał kontuzji łydki. Dzisiejszego popołudnia Del Piero rozegrał pełnie 90 minut przeciwko amatorskiej drużynie Cossatese i wygląda na to, że jest bliski pełnej dyspozycji, choć podczas tego meczu nie wykorzystał rzutu karnego. Bianconeri wygrali 4-1, dwa gole zdobył Enzo Maresca, a po jednym Marcelo Zalayeta i Salvatore Fresi.
Na konferencji prasowej Marcello Lippi nadal utrzymywał, że nie wystawi Del Piero w meczu z Milanem. Pogłoski jednak mówią, że Alex przynajmniej zajmie miejsce na ławce, a niemal na pewno zagra w meczu z Realem Sociedad. W każdym razie, i to już jest oficjalnie potwierdzone, zasili kadrę na mecz z Udinese.
Pod znakiem zapytania stoi występ w sobotnim meczu Nicoli Legrottaglie. Były obrońca Chievo zagrał dzisiaj 45 minut, ale nadal boryka się z urazem pachwiny.