Po fascynującym pojedynku Primavera…

Po fascynującym pojedynku Primavera Juventusu zremisowała z Empoli 3-3. Obydwie drużyny w niczym sobie nie ustępowały. Empoli strzeliło pierwszego gola już w 16 minucie jednak po pierwszej połowie był wynik remisowy 1-1, za sprawą Chiumiento. Później Juventus dwukrotnie wychodził na prowadzenie, ale nie potrafił go utrzymać. Do 89 minuty widniał wynik 3-2 dla Juve ale grające w dziesiątke Empoli zdołało wyrównać. Dwie połowy dogrywki również nie przyniosły zwycięzcy!
O tym kto zdobędzie Trofeo Di Viareggio zadecyduje jeszcze jeden mecz, który zostanie rozegrany w środę.
Należy dodać, że jest to dobry znak ponieważ w 1994 roku kiedy Juventus zdobywał puchar w Turnieju Viareggio (z Del Piero w składzie) do wyeliminowania Bologni również potrzebne były dwa mecze.

Juventus – Empoli 3:3
39′ Chiumiento, 60′ Palladino (kar.), 86′ Benjamin – 17′ Palecchia, 74′ Tampini, 89′ Caetano

Juventus (3-4-1-2): Mirante – Masiello, Urbano, Bartolucci – Konko (80′ Luci), Scicchitano (46′ Bentivoglio), Boudianski, Fumasoli – Chiumiento (49′ La Vecchia) – Palladino, Benjamin
Empoli (4-4-2): Paoletti – Briglia, Coda, Fiuzzi, Agnorelli (63′ Rebecca) – Baronetto (59′ Mori), Michelotti, Mitra, Magnani (81′ Caetano) – Pellecchia, Tempini

Kartki: Bartolucci, Fumasoli – Mitra, Agnorelli, Magnani, Fiuzzi, Rebecca, Tampini (czerwona w 87′)