Drużyna narodowa Włoch pokonała…

Drużyna narodowa Włoch pokonała reprezentację Portugalii 2:1. Po zaciętym meczu na listę strzelców na poczatku spotkania wpisał się potrugalczyk Nuno Valente już w 5 minucie, to mogło podciąć skrzydła Azzurrim ale nic takiego nie miało miejscca, gdyż w 39 minucie do bramki Ricardo Pereiry trafił Christian Vieri. Do przerwy utrzymał się wynik 1:1.
W 75 minucie do bramki portugalczyków trafił Fabrizio Miccoli. Ten mecz pokazał, że Azzurri nawet bez swoich najwiekszych asów jak Del Piero może wygrać praktycznie z każdym.

Pozostałe reprezentacje, w których występują piłkarze Juve nie popisały się. Faworyzowani Czesi przegrali z Irladnią. Bramki strzelali Ian Harte i Robbie Keane (Irlandia) i Milan Baros (Czechy).
Chorwacja po zaciętym meczu zremisowała z lepiej notowaną reprezentacją Turcji 2:2.
Natomiast Francuzi tylko, a może aż zremisowali bezbramkowo z Holadnią. W drugiej lini nie grał ani jeden stały reprezentant Francji. Skład nieco doświadczalny ale ci młodzi piłkarze mogą to uznać za niejaki wyczyn bo remis z zawsze grożną Holandią to jednak coś.

Juventus-Bologna: mikołajkowy weekend w Turynie!