Strona główna » Aktualności » Alex Del Piero jest…
Alex Del Piero jest…
Alex Del Piero jest gotowy by pomóc Juventusowi w walce o drugie miejsce w tabeli. Del Piero pouzował przez ostatni miesiąc z powodu kontuzji, jednak wszyscy spodziewają się, że powróci na najbliższy mecz z Lecce.
“Powracam do formy. Prawdę powiedziawszy byłem gotowy do gry już w meczu z Parmę, jednak teraz czuję się zdecydowanie lepiej. Chcę dać tej drużynie wszystko co tylko będe w stanie. Do końca sezonu jeszcze 4 spotkania więc sezon jeszcze się nie skończył. Chciałby abyśmy skończyli ten rok na drugim miejscu, co jest chyba oczywiste, bo pozwoliłoby na uniknąć fazy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów.”
Del Piero mimo kontuzji i słabszsej formy nadal brany jest pod uwagę w aspekcie zbliżających się Mistrzostw Europy. Trapattoni zapewnia, że Alex pojedzie na mistrzostwa.
www.channel4.com/