Juventus – Voghera 7:0

Juventus w pierwszym towarzyskim spotkaniu pokonał zespół Voghery 7-0. Hat-trickiem popisał się Zlatan Ibrahimović, a po jednej bramce dołożyli Nedved, Mutu, Zalayeta i Trezeguet.
Fabio Capello sprawdził w tym meczu większość piłkarzy, których miał do dyspozycji. W drugiej połowie skład zmienił się prawie całkowicie. Na boisku został tylko Nedved, którego w 75′ minucie zmienił Olivera (on także grał już w pierwszej połowie).
Stara Dama rozpoczęła z Pessotto i Zambrottą na bokach obrony, natomiast w środku zagrała para Thuram – Tudor. W pomocy partnerem Giannicheddy był Tacchinardi, a na flankach zagrali Olivera oraz Nedved. W ataku wystąpił Mutu z Ibrahimoviciem. Druga połowa to zmiana ustawienia na trójkę z tyłu, czyli Kovac, Cannavaro i Birindelli. O sile pomocy natomiast decydowali Camoranesi, Nedved (później Olivera), Blasi i Spagnoli, który jest jednym ze zwycięzców programu Campione, i dzięki temu spełnił dzisiejszego dnia swoje marzenia, wystąpił w barwach Starej Damy. W ataku zagrała triada Del Piero – Zalayeta – Trezeguet. Ciekawostką jest to, że jednym z sędziów w meczu była kobieta – pani Cristina Cappellin.
Przez całe dziewięćdziesiąt minut na boisku istniał tylko jeden zespół – Juventus. Mistrzowie Włoch zdobyli siedem goli, ale mieli o wiele więcej sytuacji do strzelenia bramek. Kibice będący na stadionie głośno oklaskiwali ładną dla oka, ofensywną grę. Po meczu byli bardzo zadowoleni z gry swoich ulubieńców.

AC VOGHERA – JUVENTUS 0:7
11′, 37′, 39′ Ibrahimović, 28’Nedved, 32′ Mutu, 55′ Zalayeta, 60’Trezeguet

AC VOGHERA: Aliotta, Ramic, Finelli, Orocini, Rottoli, Martignon, Massaro, Aquino, Pagano, Luison, Daddi
JUVENTUS (1 połowa): Buffon, Pessotto, Tudor, Thuram, Zambrotta, Olivera, Giannichedda, Tacchinardi, Nedved, Mutu, Ibrahimovic
JUVENTUS (2 połowa): Chimenti, Birindelli, Kovac, Cannavaro, Camoranesi, Spagnoli, Blasi, Nedved (75′ Olivera), Del Piero, Zalayeta, Trezeguet