Vieira w ManUtd?

Patrick Vieira szuka nowego klubu. Ostatnio zasugerował, że chętnie zagrałby w barwach Manchesteru United.
Każdy piłkarz chciałby grać dla klubu pokroju Machesteru United – na najwyższym poziomie.” – powiedział Francuz. “Po dziewięciu latach w Arsenalu mogłoby to być trudne, ale w futbolu wszystko jest możliwe.” – dodał.

W tej chwili nie wiem, gdzie zagram w następnym sezonie, cały czas szukam nowego klubu. Pewne rozstrzygnięcia mogą być już znane w ciągu najbliższych 48 godzin. To dla mnie bardzo ważna decyzja.

A co z Juve? “Nie będę grał w barwach Juve w Serie B.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
36 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
36
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: