Cannavaro wściekły z powodu Scudetto

Fabio Cannavaro jest wściekły z powodu przyznania Scudetto Interowi.
Bardzo mnie to rozgniewało. Wygraliśmy ten tytuł na boisku i na zawsze będzie to mistrzostwo Juve. Jeżeli inni chcą sobie przypinać je na koszulki, to ich sprawa. Nie zaakceptowałem tej decyzji, zwłaszcza że wygraliśmy to Scudetto w cuglach. Prezydent Cobolli Gigli powiedział, że nie odda trofeum i ma rację. Jeżeli chce, przyślę kogoś aby je pilnował.
Cannavaro był jednym z pierwszych, którzy opuścili klub degradacji.
Czy wróciłbym gdyby Juventus znalazł się w Serie A? Tak, bo zawsze byłem tam szczęśliwy, to wyjątkowy klub, a kibice są fantastyczni. To były dla mnie dwa bardzo ważne lata.

www.channel4.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
47 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
47
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: