Koniec współpracy z Beratusem.

Z uwagi na wysoką stratę finansową w 2005 r. musiałam zrezygnować ze sprzedaży atykułów w Polsce. Zabrałam już cały towar od Pawła (przedstawiciel Beratusa w Polsce, przyp. red.).
Dziekuję Panu za miłą współpracę.
Pozdrawiam.
Malgorzata Korfanty.

Maila takiej treści otrzymaliśmy wczoraj wieczorem. Oznacza, to że przestaje funkcjonować nasz sklepik, w którym sprzedawaliśmy gadżety dystrybuowane przez firmę Beratus.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: