Camoranesi zostanie na siłę?

Agent Mauro Camoranesiego przyznał, że on i jego klient są niezadowoleni ze sposobu, w jaki Juventus traktuje piłkarza.
Camoranesi nie chce grać w Serie B. Dzisiaj przyjechał do Włoch, a jutro porozmawia z zarządem Juve, który musi zdecydować, czy warto na siłę zatrzymywać niezadowolonego zawodnika, czy też pozwolić mu odejść.” – powiedział wczoraj Sergio Fortunato, przedstawiciel piłkarza.

Mieliśmy oferty z Valencii i Lyonu. Rozmawiałem z Bettegą, który powiedział mi, że mogę negocjować z zarządem francuskiego klubu. Ale potem Juventus zablokował wszystko.” – dodał. “Nie wydaje mi się sprawiedliwe, że pozwolili odejść sześciu piłkarzom, którzy przecież też musieliby grać w Serie B, a nie pozwalają odejść Mauro.” – stwierdził. “Lyon cały czas był zainteresowany zakupem Camoranesiego, proponowali 5 milionów Euro.

Następnie Fortunato powiedział coś, co mogło zaniepokoić fanów Starej Damy. “Wypożyczenie? Być może. Nie rozumiem po prostu, czemu nie pozwolą odejść Camoranesiemu, skoro nawet Trezeguet i Buffon nie zostaną w klubie.

Jeżeli taki Ibrahimovic, który ma dopiero 24 lata, nie chce grać w Serie B, to dlaczego musi tam grać 30-letni Camoranesi?” – zapytał na koniec.

www.lastampa.it
www.sports.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: