Del Piero: Skończyła się era terroru

Kapitan Juventusu, Alessandro Del Piero, nie boi się gry w Serie B.
Pozostanie w Juve i tym samym gra w Serie B było dla mnie trudnym wyborem, ale zrobiłem to dla Agnellich, dla nowego zarządu i dla kibiców.” – powiedział Alex. “Szanuję tych, którzy odeszli. Nie rozumiem za to decyzji w procesie, które okazały się skrajnie różnie w przypadku różnych klubów. Dwa ostatnie scudetti pozostaną zawsze nasze.” – stwierdził.

Następnie wypowiedział się na temat nowego kierownictwa klubu. “Deschamps był świetnym kolegą i będzie świetnym trenerem. Wraz z odejściem Capello skończyła się era terroru. Nareszcie 30-letni piłkarz nie będzie traktowany jak 18-latek.

www.sports.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
32 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
32
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: