Deschamps: Szkoda Zlatana, reszta zostaje

Didier Deschamps skomentował transfer Zlatana Ibrahimovica i wypowiedział się na temat obecnej sytuacji w klubie.
Przykro mi, że Zlatan odszedł.” – powiedział trener Juve. “Jest zdolnym piłkarzem. Zrobiliśmy wszystko, co było w naszej mocy, żeby go zatrzymać, ale jego stanowisko było zupełnie inne niż nasze.” – dodał. “Cóż, w składzie potrzebuję zawodników zmotywowanych, z dobrą postawą i duchem.

Na temat Trezegueta, Buffona i Camoranesiego Deschamps powiedział: “Zostaną w Juventusie. Nie jest tak, że jak odejdzie jeden, to i musi odejść reszta.” – stwierdził. “Buffon już podjął decyzję – zostanie z nami nawet jeśli otrzyma dobrą ofertę z innego klubu. W przypadku Trezegueta wszystko jest w porządku. Jeśli chodzi o Camoranesiego, to też znajdziemy rozwiązanie, które go zadowoli.” – zapewnił szkoleniowiec Bianconerich.

www.sports.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
36 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
36
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: