Secco: David i Mauro zostaną

Dyrektor sportowy Juventusu Turyn, Alessio Secco, zapewnił kibiców, że David Trezeguet i Mauro Camoranesi pozostaną w klubie.

Turyn opuściło już sześciu ważnych piłkarzy Bianconerich, a i wspomniana dwójka była łączona z odejściem z Juve. Mimo wszystko Secco powiedział: “Obaj zostaną w Turynie – razem z Del Piero, Nedvedem i Buffonem.

Wielu piłkarzy odeszło, ale oni nie odejdą, ponieważ przekonaliśmy ich planem działania, jaki im przedstawiliśmy.

Swoją decyzję co do pozostania w klubie ostatnio potwierdził Gigi Buffon. Przyznał jednak, że otrzymał kilka ofert z innych klubów.
Nie ukrywam, że po pięciu latach spędzonych tutaj otrzymałem kilka kuszących propozycji, między innymi z Milanu, Arsenalu czy Interu, przy czym skłaniałbym się w stronę Milanu” – przyznał golkiper Starej Damy. “Jednak Juventus bardzo mi pomógł. Mistrzem świata zostałem też dzięki grze w Juve. Mogę stawić czoła sezonowi w Serie B. Moim nowym wyzwaniem będzie wygranie tej ligi” – powiedział Buffon.
Następnie powiedział coś zaskakującego: “Gdyby nas nie zdegradowano, prawdopodobnie opuściłbym Juventus i odszedł do Milanu.

www.lastampa.it
www.skysports.com
www.tribalfootball.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
33 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
33
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: