Brak porozumienia z F.I.G.C.

Juventus Turyn nie doszedł do porozumienia z włoską federacją piłkarską w sprawie zmiany decyzji dotyczącej losów klubu w przyszłym sezonie.

W postępowaniu ugodowo-arbitrażowym w siedzibie Włoskiego Komitetu Olimpijskiego (CONI) przedstawiciele Bianconerich starali się o ugodę z F.I.G.C. oraz o zmianę decyzji w sprawie degradacji do Serie B.
Jak jednak można przeczytać we wczorajszym oficjalnym oświadczeniu klubu, “mimo iż Juventus Football Club S.A. wyraził swoją wolę ugody, nie doszło do porozumienia obu stron.

W poniedziałek 21 sierpnia Zarząd Juventusu zbierze się ponownie – tym razem na spotkaniu w siedzibie klubu, żeby postanowić o dalszych krokach. Można się jednak spodziewać, że Bianconeri nie dadzą za wygraną.

www.juventus.com
www.gazzetta.it
www.lastampa.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
32 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
32
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: