FIGC grozi, Juve się nie daje

FIGC próbuje zastraszyć władze Juventusu, grożąc odjęciem kolejnych punktów, jeżeli Bianconeri będą szukać sprawiedliwości w sądzie cywilnym.
Również FIFA początkowo zareagowała gwałtownie na plany Starej Damy, ale później potwierdziła, że nie nałoży kar na włoską federację. Sytuacja będzie “wnikliwie obserwowana” przez przedstawiciela FIFA Andreasa Herrena i w razie potrzeby zostaną podjęte dalsze działania.
Co na to Juventus? “Nie podejmujemy żadnych nielegalnych kroków. Jeżeli idziemy do TAR, to dlatego, że włoskie prawo na to pozwala” – powiedział jeden z prawników Starej Damy, Riccardo Montanaro.
I tak jest w istocie – TAR del Lazio ma moc orzekać w sprawach sportowych.

www.channel4.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
31 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
31
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: