Strona główna » Aktualności » Ronaldo: Podejrzewaliśmy…
Ronaldo: Podejrzewaliśmy…
Skandal Calciopoli oraz konsekwencje z nim związane skomentował niedawno były piłkarz Interu Mediolan, Brazylijczyk Ronaldo.
“Co prawda nie spodziewałem się takich kar, ale przez wiele lat podejrzewaliśmy, że coś jest nie tak” – powiedział Ronaldo. “W latach 1998 i 2002 działy się rzeczy naprawdę dziwne. Teraz fani Interu są bardziej szczęśliwi” – dodał.
www.goal.com