Pessotto opuszcza szpital

Gianluca Pessotto już jutro opuści szpital Molinette po przeszło dwumiesięcznym pobycie.
Ogólny stan pacjenta jest doskonały i również jego nastrój jest bardzo dobry. We wtorek Pessotto zostanie przeniesiony do prywatnej kliniki, gdzie będzie kontynuowana jego rehabilitacja” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu wydanym przez szpital.
Doktor Marcello De Poli, który przez ostatni miesiąc zajmował się leczeniem Gianluki, jest pod wrażeniem nastawienia pacjenta.
Ma niesamowitą wolę. Każdy będzie niezwykle mile wspominał tego człowieka. Jest bardzo uprzejmy i przyjacielski.
Nie jest jeszcze znany termin całkowitego wyzdrowienia, ale wszyscy mają nadzieję, że stanie się to przed Bożym Narodzeniem.

www.channel4.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
29
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: