Camoranesi chce Ligę Mistrzów

Zaledwie tydzień temu skończyło się letnie mercato a już rozpoczęły się spekulacje na temat zimowych transferów. Pierwsza dotyczy Mauro Camoranesiego, który według jego agenta, Sergio Fortunato, ma odejść z Juventusu już w styczniu: “Mauro nie ma motywacji do gry i mowił o tym często. Juventus go nie sprzedał a on się dostosował do tej sytuacji. Nie będzie żadnej próby siły, więc na razie będzie grał, a gdy mercato otworzy się w styczniu zobaczymy. Piłkarz chce Ligi Mistrzów a Juventus mu tego nie gwarantuje.

www.worldfootballers.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
28
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: