Del Piero: Zderzyliśmy się z rzeczywistością

W wywiadzie dla telewizji Sky Alessandro Del Piero wypowiedział się na temat debiutu Bianconerich w Serie B. “Debiut w Rimini okazał się trudnym spotkaniem, gdyż zderzyliśmy się z rzeczywistością Serie B” – powiedział Alex. “Jednak moim zdaniem nie powinniśmy panikować tylko dlatego, że mamy do odrobienia stratę punktową. Cały czas przecież mamy spory potencjał. Każdy z nas dotkliwie odczuł na własnej skórze to, co się stało i to wpłynęło na psychikę wielu piłkarzy” – dodał.

Del Piero skomentował też fakt, że niektórzy piłkarze – Thuram, Zambrotta, Emerson i inni – postanowili odejść do innych klubów. “Chęć gry na najwyższym poziomie rozgrywek jest moim zdaniem czymś zupełnie normalnym” – stwierdził. “Decyzja dotycząca gry w niższej klasie była bardzo trudna. Tym bardziej mogę więc powiedzieć, że Buffon i Nedved dokonali wspaniałego wyboru, tak jak z resztą i Trezeguet, i Camoranesi.

www.sports.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: