Praca, praca, praca…

Po meczu z Rimini odbyło się długie spotkanie Didiera Deschampsa z piłkarzami Juventusu. Wczoraj piłkarze wrócili do treningów, w związku z czym bez wątpienia intencją trenera Bianconerich była praca również nad aspektami psychologicznymi.

Do pracy wrócili między innymi Zebina, Zanetti i Trezeguet. W następnym spotkaniu Deschamps być może postawi właśnie na swoich rodaków – Zebinę w linii obrony i Trezegueta w ataku. Obaj mają szansę zadebiutować w Serie B już w pierwszej minucie meczu z Vicenzą.

Do zdrowia powracają też powoli Legrottaglie, Tudor i Piccolo.

www.calciomercato.com
www.tuttosport.com
www.sportal.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: