Strona główna » Aktualności » Cobolli: Wszyscy mi się podobali
Cobolli: Wszyscy mi się podobali
Zadowolony ze zwycięstwa, Giovanni Cobolli Gigli skomentował występ drużyny.
“Potrzeba nam było tego zwycięstwa, graliśmy dobrze i udało się. Zespół zawsze musi grać z taką samą determinacją. Wszyscy mi się podobali i jestem szczęśliwy, że Trezeguet i Camoranesi wykazali się właściwym podejściem.“
www.juventus.com