Trening piłkarzy Juve

Alessandro Del Piero już niedługo powinien powrócić do zdrowia i tym samym do gry w Serie B. Wczoraj po południu trenował razem z Trezeguetem i Zebiną, którzy również mają szansę zagrać w sobotnim meczu z Modeną.

W gierce trwającej 40 minut (2 razy po 20 minut) wzięli udział piłkarze, którzy nie zagrali lub zagrali tylko kilka minut w ostatnim meczu z Crotone. Pierwsza drużyna zwyciężyła 6:1 po czterech golach Trezegueta oraz trafieniach Zebiny i Palladino.

www.gazzetta.it
www.sportal.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: