Strona główna » Aktualności » Cobolli Gigli: Jestem zadowolony z rozmów
Cobolli Gigli: Jestem zadowolony z rozmów
Dzisiejszego poranka Trybunał Arbitrażowy CONI wysłuchał przedstawicieli Juventusu. Spotkanie trwało około półtora godziny. Po wyjściu Giovanni Cobolli Gigli wydawał się zadowolony: “Oczekujemy znacznej redukcji karnych punktów. Wszystko poszło tak jak tego oczekiwaliśmy. Jestem zadowolony bo dyskusja była bardzo owocna. Przedstawiliśmy swoje argumenty, a przeciwnicy zrobili to samo. Jestem spokojny i nastawiony optymistycznie, mimo że decyzji nie poznamy do końca miesiąca. “
www.juventus.com