Cobolli Gigli: Jestem zadowolony z rozmów

Dzisiejszego poranka Trybunał Arbitrażowy CONI wysłuchał przedstawicieli Juventusu. Spotkanie trwało około półtora godziny. Po wyjściu Giovanni Cobolli Gigli wydawał się zadowolony: “Oczekujemy znacznej redukcji karnych punktów. Wszystko poszło tak jak tego oczekiwaliśmy. Jestem zadowolony bo dyskusja była bardzo owocna. Przedstawiliśmy swoje argumenty, a przeciwnicy zrobili to samo. Jestem spokojny i nastawiony optymistycznie, mimo że decyzji nie poznamy do końca miesiąca.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: