Zanetti: Będzie lepiej

Na temat meczu z Treviso wypowiedział się strzelec jedynej bramki w spotkaniu, Cristiano Zanetti. “Założyłem na ten mecz nowe buty i grało mi się naprawdę nieźle” – przyznał pomocnik Juve w wywiadzie dla telewizji Sky. “Treviso to dobra drużyna, mieli swoje okazje do strzelenia bramki, ale mimo to uważam, że wygraliśmy zasłużenie.

Pamiętajmy, że wróciliśmy do gry po przerwie. Niektórzy z nas nie grali 12 dni. Musimy po prostu wrócić do swojego rytmu gry. Jestem pewien, że w następnym meczu zaprezentujemy się dużo lepiej.

Cristiano Zanetti nie kryje też tęsknoty za Serie A. “Osobiście bardzo mi brakuje atmosfery Serie A, stadionów, wszystkiego. Mam nadzieję, że szybko tam wrócimy, bo to zupełnie coś innego” – powiedział.

www.datasport.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: