Barzagli: Ja w Juventusie?

Andrea Barzagli, którym interesuje się Juventus Turyn, wypowiedział się na temat pogłosek, według których miałby już niedługo zasilić szeregi zespołu Starej Damy. “Ja w Juventusie? A z jakiego powodu?” – zapytał obrońca Palermo. “Nikt do mnie nie zadzwonił, nikt ze mną nie rozmawiał, więc z mojego punktu widzenia nie ma tematu.

W Palermo czuję się dobrze. To wielka drużyna, o czym świadczy też nasza wysoka pozycja w tabeli Serie A. W tym momencie nie zamieniłbym koszulki Rosanerich na żadną inną.

www.calciomercato.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
24
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: