Deschamps: Nikt nie odejdzie

W wywiadzie dla hiszpańskiego periodyku Marca Didier Deschamps przyznał, że nie zamierza sprzedawać kluczowych piłkarzy swojego zespołu.
Wielu dziennikarzy twierdzi, że kilku piłkarzy Starej Damy odejdzie po zakończeniu sezonu z klubu, nawet jeśli uda się awansować do Serie A. Nazwiska? Buffon, Trezeguet, Camoranesi… Deschamps jednak zapewnia: “W czerwcu nie zamierzamy sprzedawać żadnego ważnego zawodnika. Wszyscy dokończą sezon w koszulce Bianconerich, również Trezeguet i Camoranesi. Są fundamentem sukcesu, jakim będzie awans do Serie A.

Jak się jednak okazuje, Deschamps bierze pod uwagę opcję rozwiązania umowy z niektórymi zawodnikami. “Pozwolę odejść tylko tym, którzy o to poproszą” – powiedział. “Ale jednocześnie tylko tym, którzy do końca grudnia nie będą mieli zbytnio szans na regularną grę.

www.calciomercatoweb.it
www.marca.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: