Deschamps: “Piłkarze zagrali świetnie”

Didier Deschamps jest zadowolony ze zwycięstwa nad Brescią (2-0). Dzięki cennym punktom zdobytym w tym meczu Juventus przesunął się na trzecie miejsce w klasyfikacji i do lidera traci już trzy punkty.
Oto jak trener Bianconerich skomentował spotkanie: “Zagraliśmy bardzo dobrze pierwszą część spotkania, grając na wysokim poziomie i z dużą szybkością. W ten sposób sprawiliśmy wiele problemów Brescii, drużynie która, z szacunkiem do pozostałych ekip, ciągle podnosi poziom swojej techniki i tak samo jak my gra pressingiem, zostawiając z tyłu trochę miejsca. Dwa gole pozwoliły nam spokojniej grać w drugiej części.

Deschamps pozytywnie wypowiada się o Paro i Marchisio, którzy dzisiaj tworzyli parę pomocników: “Zagrali świetnie. Nedved grał w środku aby wnieść trochę spokoju i bezpieczeństwa. Dzięki temu mógł bardziej angażować się w grę.

Następnie trener poświęcił parę słów parze obrońców – Kovacowi i Boumsongowi, którzy musieli przedwcześnie opuścić boisko z powodu urazów: “Kovac odniósł jakieś stłuczenie i nie powinno to być niebezpieczne. Boumsong ma problemy z mięśniami i więcej będziemy wiedzieć jutro.

Mecz na żywo obserwował Gianluca Pessotto. “Jesteśmy szczęśliwi, że jest z nami ponownie” – skomentował Deschamps.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
8
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: