Trezeguet: Najważniejsze, że wygrywamy

Napastnik Bianconerich, David Trezeguet, wypowiedział się na temat formy drużyny w obliczu nadchodzącej potyczki z Napoli. “Najważniejsze, że drużyna gra dobrze i wygrywa” – powiedział Francuz. “Chcemy wrócić do Serie A tak szybko, jak to tylko będzie możliwe” – dodał.

Zapytany o mecz z Brescią powiedział: “Pięknie było wygrać przy pełnych trybunach i w tak szczególnym dniu.

www.calciomercato.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: