Strona główna » Aktualności » Nedved został w Turynie 5 listopada 2006, 21:38 | redaktor: Łukasz Siewierski | 31 Nedved został w Turynie Wydawało się, że szpital w obozie Juventusu jest już pełny. Niestety, dostawiono kolejne łóżko – Pavel Nedved nie poleciał do Neapolu z powodu gorączki. www.juventus.com Nawigacja po artykułach Bramka październikaZmarł Pietro Rava Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Subskrybuj Zaloguj Powiadom o nowych dalszych komentarzach nowych odpowiedziach na moje komentarze Zaloguj się aby komentować 31 komentarzy oceniany najnowszy najstarszy Pokaż więcej komentarzy