Del Piero zadowolony z remisu

Alessandro Del Piero wypowiedział się na temat rozegranego wczoraj meczu z Napoli (1:1). Kapitan Bianconerich jest więcej niż usatysfakcjonowany punktem zdobytym na trudnym terenie w Neapolu. “Graliśmy dobrze” – powiedział. “Rozegraliśmy dobry mecz przeciwko drużynie, która walczy o promocję do Serie A, nawet jeśli zdobyliśmy tylko jeden punkt.

W wywiadzie udzielonym dla Sky Italia tuż po meczu dodał jeszcze: “Mamy szczęście, że dysponujemy dobrymi, młodymi piłkarzami. To znak dobrej pracy drużyny młodzieżowej w ciągu kilku poprzednich lat. Ci, którzy zagrali, zaprezentowali się naprawdę bardzo dobrze.

Mamy do czynienia z ligą, w której gra wielu dobrych zawodników. To dlatego na szczycie tabeli jest tak ciasno. Napoli, Genoa czy Bologna – to bez wątpienia główni kandydaci do awansu. Warto jednak zwrócić też uwagę na Rimini, Cesenę czy Piacenzę, które również nieźle sobie radzą.

www.channel4.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: