Zebina nie chciał zagrać

Jonathan Zebina odmówił wejścia na boisko podczas ostatniego meczu ligowego z Napoli. Kiedy jasnym stało sie, że dłużej nie może grać Legrottaglie, Deschamps poprosił rodaka, żeby ten przygotował się do wejścia na boisko. “Poprosiłem Zebinę, żeby wszedł na boisko” – powiedział trener Bianconerich. “Odpowiedział mi, że nie wejdzie, dlatego wprowadziłem do gry De Ceglie. Zebina powiedział mi, że nie czuje się na siłach.

Sprawę skomentował Alessio Secco: “Porozmawiamy z piłkarzem. Nie chcemy wyolbrzymiać tej sytuacji do rangi jakiegoś problemu.

www.sports.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
51 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
51
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: