Strona główna » Aktualności » Zebina: Jestem ofiarą serii kontuzji
Zebina: Jestem ofiarą serii kontuzji
Jonathan Zebina po wielu tygodniach przerwy wreszcie powrócił na boisko. Tydzień temu odmówił wyjścia na murawę w meczu z Napoli, więc gdy w sobotę zmieniał Birindellego przywitany został gwizdami.
“Nazywają mnie ‘pappone’ (alfons, przyp. JP) a ja nawet nie wiem co to znaczy. Przyznam, że przez trzy lata, jak gram w Juve, nigdy nie kradłem wynagrodzenia. Jestem ofiarą serii kontuzji. W Rzymie gwizdało na mnie sześćdziesiąt tysięcy, tutaj dwadzieścia. Mimo to podążam swoją drogą ze spokojem i pogodą ducha.”
Zobacz także:
Profil Zebiny
www.sports.it