Nie będzie transferów w zimie

Prezydent Juventusu, Giovanni Cobolli Gigli, powiedział, żeby nie spodziewać się żadnych transferów z lub do Juventusu w trakcie zimowego okna transferowego. “W styczniu nikt tu nie przyjdzie ani nikt stąd nie odejdzie” – zapewnił Cobolli Gigli. “Wrócimy do Serie A bez nowych zawodników. W styczniu będziemy mieć już do dyspozycji wszystkich, którzy teraz są kontuzjowani. Nie zapominajmy też, że mamy sporo zdolnej młodzieży. Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu będą dawać nam powody do wielkiej satysfakcji.

www.calciomercato.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: