Miccoli: Może wrócę…

Napastnik Juventusu Turyn grający obecnie na zasadzie wypożyczenia w Benfice Lizbona, Fabrizio Miccoli, wypowiedział się na temat swojej przyszłości. Ostatnio sporo mówi się o tym, że Miccoli może powrócić do Turynu, ale pojawiają się głosy, że może też posłużyć jako karta przetargowa przy transferach innych piłkarzy. “Przedłużyłem kontrakt z Juventusem do końca 2010 roku” – mówi Miccoli. “Rozmawiałem z nowym Zarządem klubu i muszę przyznać, że wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Istnieje możliwość, że wrócę do Juve i znów będę grał w ich barwach. Serie A bez Bianconerich jest bez sensu, bo Inter już w zasadzie wygrał to następne Scudetto. Na razie jednak czuję się dobrze tutaj, w Lizbonie.

www.calciomercato.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
27
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: