Grygera już tej zimy?

Zdenek Grygera przyznaje, że chciałby zasilić szeregi Bianconerich już tej zimy. “Wiem o tym, że Juventus chciałby mieć mnie w swoim zespole już teraz, jednak to nie zależy ode mnie, wszystko jest w rękach włodarzy z Amsterdamu. Nie mogę nic zrobić, czekam jedynie na nowe wiadomości co do mojego przejścia. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem moje marzenie o grze we Włoszech stanie się rzeczywistością. Nie jest przeszkodą dla mnie gra w Serie B – jestem przekonany, że Stara Dama wywalczy awans” – stwierdził obrońca Ajaxu.

www.tribalfootball.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: