Nedved i Del Piero w MLS?

Pavel Nedved oraz Alex Del Piero stali się obiektami zainteresowania klubów występujących w MLS.

LA Galaxy udało się już sprowadzić znanego zawodnika – Davida Beckhama. Amerykańskie drużyny zachęcone transferem byłej gwiazdy Manchesteru United i Realu Madryt chcą sprowadzić kolejnych wielkich piłkarzy.

Reprezentanci z USA chcieliby sprowadzić dwójkę zawodników „Starej Damy”. Na oku Amerykanów znalazł się Del Piero oraz Pavel Nedved. Wydaje się jednak, że transfer piłkarzy jest nierealny, gdyż obaj zawodnicy wyrazili chęć pozostania w Turynie.

tribalfootball.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
50 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
50
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: