Balzaretti: Sprawiedliwy wynik

Federico Balzaretti uważa, że remis ze Spezią to sprawiedliwy wynik. “Spezia zdecydowanie lepiej zagrała w pierwszej połowie. Uwieńczyła to zdobyciem gola. Jednak my też mieliśmy swoje szanse.”

W pierwszej połowie spotkania sędzia nie podyktował ewidentnego rzutu karnego dla Bianconerich. Federico nie chce jednak o tym rozmawiać. “Najważniejszy był dzisiaj duch drużyny. Zagraliśmy do końca i się opłaciło. Myślę, że zagraliśmy dobrze. Spezia postawiła nam poprzeczkę bardzo wysoko. Powinniśmy więcej atakować. Radość po bramce była ogromna”

W drugiej połowie Alessandro Birindelli musiał opuścić boisko, ze względu na kontuzje. “To tylko stłuczenie. Powinienem być gotowy w przeciągu kilku dni. Mam nadzieje, że zagram w przyszłym tygodniu”

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: