Saviola: Chciałbym zostać w Barcelonie

Jak informowaliśmy już kilkakrotnie, Javier Saviola pozostaje w kręgu zainteresowań Juventusu Turyn. Dużo mówiło się o tym, jaka może być przyszłość zawodnika, tym razem jednak wypowiedział się sam Argentyńczyk. “Nie myślę o przejściu do innego klubu, ale jeśli Barca nie przedstawi mi oferty, wybiorę najlepszą opcję dla mojej kariery” – powiedział Saviola.

Pozostanie w Barcelonie to mój cel numer jeden i mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości otrzymam propozycję przedłużenia kontraktu. Pozostanie tutaj byłoby dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Władze klubu wiedzą, że w dalszym ciągu chcę nosić koszulkę Barcy i powiem im to znowu, kiedy się spotkamy na rozmowach.

Javier Saviola łączony jest – oprócz Juventusu – z Realem Madryt i Valencią. Didier Deschamps, trener Bianconerich, jest wielkim fanem Argentyńczyka i miał okazję z nim współpracować, kiedy to Javier przebywał na wypożyczeniu w Monaco.

www.channel4.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
29
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: