Camoranesi o przyszłości

Mauro Camoranesi stwierdził, że Serie A tęskni za Juventusem. Pomocnik Bianconerich i reprezentacji Włoch powiedział: “Bez nas ta liga traci swoją atrakcyjność.

Na temat swojej przyszłości, o której spekuluje wielu, powiedział: “Jeśli będę zadowolony z pobytu tutaj, zostanę. Jeśli dojdziemy z klubem do porozumienia, tym bardziej zostanę.” Wybiegając jednak myślą w dużo dalszą przyszłość Mauro przyznał, że fascynuje go trenerka. “Mam nadzieję, że kiedyś to ja będę trenerem, to właśnie chciałbym kiedyś robić. Jesli jednak okaże się, że nie jestem w tym wystarczająco dobry, znajdę sobie inne zajęcie.

www.tribalfootball.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: