Deschamps jeszcze wściekły

Mimo iż mecz z Vicenzą przeszedł już do historii, Didier Deschamps jest ciągle wściekły z powodu kiepskiego wyniku, jaki osiągneli Bianconeri. Wczoraj, trzy dni po ostatnim gwizdku sędziego, Francuz udzielił wywiadu dla Juventus Channel. “Byłem zdenerwowany po meczu i ciągle jestem. Głupio straciliśmy dwa punkty. Nawet jeśli nie zagraliśmy wspaniałego meczu, przez pierwsze 60 minut mieliśmy właściwe nastawienie” – powiedział.

Jednak po tym, jak przeciwnicy strzelili nam pierwszą bramkę, nasz świat tak jakby się zawalił i oddaliśmy mecz, nawet jeśli obie ich bramki były naprawdę dobre.

Deschamps sugeruje jednak, by skupić się na następnym meczu. W sobotę Bianconeri podejmują Crotone – zespół, który poprowadzić ma świeżo zatrudniony trener. “Teraz myślmy już o następnym meczu” – powiedział Didier. “Nie możemy popełnić tych samych błędów. Jesteśmy na czele tabeli, mamy więcej punktów niż pozostali, ale zawsze możemy zrobić więcej.

W Serie B nie trzeba wiele, by zupełnie zmienić obraz gry. Tym bardziej więc musimy być bardziej agresywni, nie tylko przez pewien okres meczu, ale przez całe 90 minut.

www.juventus.com
www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
28
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: