Nedved: Musimy grać tak, jakby każdy mecz był finałem Ligi Mistrzów

Pavel Nedved, strzelec pierwszej bramki dla Juventusu przyznał, że z taką motywacją jak dziś Juventus powinien grać zawsze. “Chcieliśmy udowodnić, że jesteśmy w stanie grać pięknie i wygrywać efektownie. Motywacja i pragnienie wygranej odegrały dzisiaj decydującą rolę. Jednak tak musi być zawsze. Bianconeri powinni grać nawet z mniejszymi zespołami tak, jakby każdy mecz był finałem Ligi Mistrzów. Tak chcemy grać już do końca sezonu. To nie będzie łatwe. Jednak dziś jesteśmy szczęśliwi ze zdobycia trzech punktów.”

Nedved przyznaje, że mimo wszystko nie można zapomnieć o meczu z Vicenzą. “Ostatnie dwadzieścia minut meczu z Vicenzą powinny być dla nas nauczką. Taka sytuacja nie może się więcej powtórzyć. W każdym meczu musimy z siebie dawać wszystko. Nie możemy tracić koncentracji ani na minutę.”

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: