Zebina: Chcę zostać w Juve!

Jonathan Zebina nie prowadzi rozmów z AC Milan i zamierza pozostać w Juventusie. Jakiś czas temu dziennikarze napisali, że obrońca Juventusu prawdopodobnie zaakceptował warunki kontraktu proponowanego mu przez Rossonerich i od przyszłego sezonu będzie grał w koszulce ich drużyny. Tymczasem sam Zebina powiedział: “Albo Juventus chce mnie sprzedać, nie mówiąc mi ani słowa, albo…

Francuz chce zostać w “wielkim Juventusie”. “Kiedy przeczytałem o tym, że rzekomo negocjuję z Milanem, byłem szczerze zaskoczony” – przyznał. “Co zamierzam? Zostać w Juventusie.

Zapytany o plany piłkarzy Bianconerich wobec projektu Juve, Zebina przyznał, że zawodnicy oczekują od klubu pewników. “Wydaje mi się, że w związku z tym klub chce dokonać poważnych wzmocnień i planuje spore zakupy.

www.lastampa.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
29
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: