Zebina: Juventus płaci za błedy innych.

Jonathan Zebina uważa, że zdegradowanie Juve do Serie B było nieuczciwe i cały klub płaci za każdego kto był zamieszany w aferę Calciopoli.

„To nie była wina tylko Moggiego. Nic nie było zarzucane Juventusowi. Znaleźliśmy się w Serie B i nawet nie znamy do końca powodu tych wszystkich insynuacji, myśli i słów, które zostały przeciw nam wypowiedziane.”

Dla Zebiny przyszłość jest jasna i wierzy, że Bianconeri wkrótce zaczną wygrywać ważne puchary i trofea jak to robili w przeszłości.

„Jestem pewny, że ta historia skończy się epizodem, który zakończy się widokiem kapitana zespołu wznoszącego trofeum. Jestem tego pewien: niedługo wygramy coś ważnego.” – zakończył obrońca Juve.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
39 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
39
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: