Camoranesi: Zostanę pod jednym warunkiem

Na łamach tygodnika Controcampo pomocnik Juventusu, Mauro German Camoranesi, wypowiedział się na temat swojej sytuacji w zespole Bianconerich. Ku zaskoczeniu niektórych powiedział: “Zazdroszczę tym, którzy latem odeszli z Juventusu.

Na początku nie byłem zaangażowany w projekt klubu, ponieważ czułem się niesłusznie ukarany za coś, czego nie zrobiłem” – kontynuuje Camoranesi. “Zostanę w Juve pod jednym, jedynym warunkiem: musi to być moja decyzja, której muszę być pewien.

www.calciomercato.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
54 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
54
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: